Ciepło domowego ogniska


Ciepły, przytulny dom to najważniejsze miejsce dla każdego człowieka. Ciepło w rozumieniu przenośnym, to więzy i relacje między członkami rodziny. Ciepło rozumiane dosłownie może być udziałem tylko tych, którzy mają nad sobą solidny, nieuszkodzony dach, który daje ochronę przed wiatrem, mrozem, opadami.
Renowacja dachu na naszym domu to remont, który pozwoli na doskonałe zabezpieczenie budynku na zimę i znacznie obniży nasze rachunki za ogrzewanie.
Remont rozpoczyna hydroizolacja oraz naprawa pokrycia dachowego. Zabezpieczenie przed wodą i wilgocią to podstawowa funkcja każdego dachu. Remont pokrycia może wymagać tylko drobnych napraw miejsc, przez które przeciekała woda, ale mogą to być również poważne uszkodzenia wymagające wymiany części elementów, albo nawet przełożenia fragmentów połaci dachu.

Podczas renowacji dachówki zostaną oczyszczone; ich kolor zostanie odświeżony.
Remont lub murowanie nowych kominów, naprawa lub wymiana rynien i rur spustowych to kolejne zadania dla ekipy remontowej. Sprawdzone zostaną również elementy drewniane dachu – zużyte wymienia się na nowe, dobre odnawia i konserwuje.
Fachowcy zadbają o jakość obróbek blacharskich przy kominach i na załamaniach dachu.
Na życzenie właściciela na dachu można zamontować zapory śnieżne oraz ozdoby z kutego metalu.

Zobacz także jak powinna wyglądać naprawa dachu z papy wykonywana przez profesjonalistów.